Geri

Üyelik Koşulları

Bu Web Sitesine girerek ve kullanarak aşağıdaki Kullanım Koşullarına, burada bulunan her türlü koşul ve gerekliliğe veya bu Web Sitesinde gündeme getirilen her türlü koşula uymayı taahhüt ediyorsunuz. Bu türden her türlü koşulun tarafınızdan kabul edildiği varsayılacaktır. Tüm kullanım koşullarına uymayı reddediyorsanız bu Web Sitesini kullanmamalısınız. Bu Web Sitesinin içeriğinin belirli bölümlerine (aşağıda tarif edildiği üzere) veya bu Web Sitesinde gerçekleştirilen belirli işlemlere getirilen ek koşulları reddediyorsanız, Web Sitesinin bu içerikleri bulunduran veya bu tip işlemlerin gerçekleştirilebileceği bölümlerini veya bu tip içeriği ve bu işlemleri kullanmamalısınız.

Kullanım koşulları Akay Optik ve Saat tarafından herhangi bir zamanda değiştirilebilirler. Kullanım koşullarındaki değişiklikler bu Web Sitesine konulmalarından itibaren geçerlidirler. Lütfen bu Web Sitesini yöneten tüm kullanım koşullarından haberdar olmak için düzenli olarak kullanım koşullarını kontrol ediniz. Akay Optik ve Saat’in diğer Web Sitelerinde o siteler için geçerli olan farklı kullanım kuralları bulunabilir. Ayrıca bu Web Sitesinde veya bu Web Sitesinde gerçekleştirilen işlemler aracılığıyla ulaşılabilecek olan belirli içerik, ürün, malzeme, hizmet ve bilgiler için geçerli olan farklı kullanım koşulları olabilir. Bu tip belirli koşullar bu kullanım koşullarına bir ek oluşturabilirler veya bu kullanım koşullarıyla çeliştikleri yerlerde ve yalnızca o yerlerde bu kullanım koşullarına öncelik kazanırlar.

Akay Optik ve Saat, Web Sitesinin içeriğinde veya bu içeriğe referans veren konularda veya Web Sitesinin formatında herhangi bir zaman, duyuruda bulunmadan değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Akay Optik ve Saat herhangi bir nedenle ve tamamen kendi kararıyla bu Web Sitesine erişimi kaldırma veya kısıtlama hakkını saklı tutar.

İçerikteki telif hakkı ve tüm diğer öncelik hakları (yazılım ses, görüntü, metin, ve fotoğrafları içermek ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere) Akay Optik ve Saat şirketlerinde veya lisansçılarındadır. İçerikte açıkça verilmemiş olan tüm haklar saklıdır. Aksi belirtilmediği taktirde bu Web Sitesinin içeriği sadece kişisel, ticari olmayan kullanım için değiştirilmeden çoğaltılabilir ve dağıtılabilir. İçeriğin başka bir kullanımı, herhangi bir sınırlama getirmeden dağıtım, çoğaltma, değiştirme, sergileme ve iletme de dahil olmak üzere Akay Optik ve Saat’in yazılı izni alınmadan gerçekleştirilemez. Tüm çoğaltmalarda telif ve diğer öncelik hakları gözetileceklerdir.

Kanunların uygulanması prensipleri dikkate alınmaksızın, bu kullanım koşulları Türk Hukukuna tabi olacak ve yorumlanacaktır. Bu kullanım koşullarına veya Web sitesine ilişkin veya bunlardan kaynaklanan herhangi bir talep veya hukuki sorun halinde münhasıran Türk Mahkemelerinin yargılama yetkisine sahip olduğunu ,Akay Optik ve Saat’in giriştiği veya konu ettiği hukuki işlemlere uygulanması koşuluyla kabul etmiş oluyorsunuz.

Bu Web Sitesinden doğrudan veya dolaylı olarak edinilen kişisel bilgiler sadece Akay Optik ve Saat’in Gizlilik Politikasina uyumlu olarak kullanılabilirler.

Herhangi bir soru veya şikayetiniz olursa lütfen bu Web Sitesinin üstünde bulunan "iletişim" butonuna tıklayıp bize bildiriniz.

GC

GCZ01009L4MF KOL SAATLERI

ROSE GOLD

 • Fiyatı:18.660,00TL
 • Fiyatı:18.660,00TL
 • Sepete Ekle
 • KADRAN RENK KAHVERENGİ
 • CİNSİYET BAYAN
 • MAKİNE ÖZELLİK ANALOG,QUARTZ
 • SU GEÇİRMEZLİK 10 ATM
 • KASA MATERYALİ ÇELİK
 • CAM ÖZELLİĞİ MİNERAL
 • KASA TİPİ YUVARLAK
 • KASA RENGİ ROSE GOLD
 • KAYIŞ KORDON METERYALİ AYARLANABİLİR PASLANMAZ ÇELİK
 • KADRAN TAŞ VAR
 • KASA TAŞ VAR
 • KRONOGRAF YOK
 • TAKVİM VAR
 • ALARM YOK
ÜRÜNÜN DİĞER RENKLERİ (0)
ÜRÜNÜN BENZERLERİ

 

Akay Optik ve Saat GC Saatleri Resmi Satıcısıdır
Günlük kur ile fiyatlandırılmaktadır
1. Kalite orijinal olan bu ürün seri sonu olmasından ötürü indirimlidir. Satış sonrası yedek parça tedariği mümkün olmayacağından garanti kapsamı dışındadır.


Online Mağazamızdaki tüm ürünler %100 orjinaldir ve uluslararası firma garantisi ve güvencesi altındadır.

 

KARGO: Kargonuz aynı gün içerisinde kargo edilecektir. Yurt içi kargolar en fazla 3 iş günü , yurt dışı kargolar korona sürecinden dolayı 15 iş günü içerisinde teslim edilir. 1000.00 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsizdir.

 

İADE: Satın aldığınız ürünü değiştirmek istediğinizde, faturanın aslını veya hediye seçeneği ile almış iseniz, değiştirme kartını,kullanılmamış ve ambalajında ürün ile birlikte 14 gün içerisinde teslim aldığınız kargo şirketi ile geri göndermenizi rica ederiz. (İndirimli ürünlerde değişim mümkün değildir.Bu durum sahip olduğunuz tüketici haklarınızı etkilemektedir). (Hijyenik sebeblerden dolayı iğneli küpeler ve saç aksesuarlarında iade ve değişim yapılmamaktadır).

 

GARANTI ŞARTLARI:Saatlerde, aldığınız ürünün ambalajı içerisindeki garanti kitapçığındaki garanti şartları geçerlidir. Güneş gözlükleri ve Optik çerçeveler 2 yıl uluslararası firma garantisinde olup, gerektiğinde kendi teknik servis ekibimiz tarafından tüm kontrollerin yapılacağı garantisini vermekteyiz.

 

KARGO İÇERİGİ :

* Orjinal ürün
* Garanti Belgesi
* Orjinal Saklama Kutusu / Kılıfı
* Varsa kullanım klavuzu ve tanıtım kitapçığı
* Adınıza düzenlenecek fatura
* Varsa ürün açıklamasında belirtilen aksesuar
* Tercih edilirse hediye paketi (isteğe bağlı)

 

Telefonla anında bize ulaşabilirsiniz : +90 (392)8150207