Geri

Üyelik Koşulları

Bu Web Sitesine girerek ve kullanarak aşağıdaki Kullanım Koşullarına, burada bulunan her türlü koşul ve gerekliliğe veya bu Web Sitesinde gündeme getirilen her türlü koşula uymayı taahhüt ediyorsunuz. Bu türden her türlü koşulun tarafınızdan kabul edildiği varsayılacaktır. Tüm kullanım koşullarına uymayı reddediyorsanız bu Web Sitesini kullanmamalısınız. Bu Web Sitesinin içeriğinin belirli bölümlerine (aşağıda tarif edildiği üzere) veya bu Web Sitesinde gerçekleştirilen belirli işlemlere getirilen ek koşulları reddediyorsanız, Web Sitesinin bu içerikleri bulunduran veya bu tip işlemlerin gerçekleştirilebileceği bölümlerini veya bu tip içeriği ve bu işlemleri kullanmamalısınız.

Kullanım koşulları Akay Optik ve Saat tarafından herhangi bir zamanda değiştirilebilirler. Kullanım koşullarındaki değişiklikler bu Web Sitesine konulmalarından itibaren geçerlidirler. Lütfen bu Web Sitesini yöneten tüm kullanım koşullarından haberdar olmak için düzenli olarak kullanım koşullarını kontrol ediniz. Akay Optik ve Saat’in diğer Web Sitelerinde o siteler için geçerli olan farklı kullanım kuralları bulunabilir. Ayrıca bu Web Sitesinde veya bu Web Sitesinde gerçekleştirilen işlemler aracılığıyla ulaşılabilecek olan belirli içerik, ürün, malzeme, hizmet ve bilgiler için geçerli olan farklı kullanım koşulları olabilir. Bu tip belirli koşullar bu kullanım koşullarına bir ek oluşturabilirler veya bu kullanım koşullarıyla çeliştikleri yerlerde ve yalnızca o yerlerde bu kullanım koşullarına öncelik kazanırlar.

Akay Optik ve Saat, Web Sitesinin içeriğinde veya bu içeriğe referans veren konularda veya Web Sitesinin formatında herhangi bir zaman, duyuruda bulunmadan değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Akay Optik ve Saat herhangi bir nedenle ve tamamen kendi kararıyla bu Web Sitesine erişimi kaldırma veya kısıtlama hakkını saklı tutar.

İçerikteki telif hakkı ve tüm diğer öncelik hakları (yazılım ses, görüntü, metin, ve fotoğrafları içermek ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere) Akay Optik ve Saat şirketlerinde veya lisansçılarındadır. İçerikte açıkça verilmemiş olan tüm haklar saklıdır. Aksi belirtilmediği taktirde bu Web Sitesinin içeriği sadece kişisel, ticari olmayan kullanım için değiştirilmeden çoğaltılabilir ve dağıtılabilir. İçeriğin başka bir kullanımı, herhangi bir sınırlama getirmeden dağıtım, çoğaltma, değiştirme, sergileme ve iletme de dahil olmak üzere Akay Optik ve Saat’in yazılı izni alınmadan gerçekleştirilemez. Tüm çoğaltmalarda telif ve diğer öncelik hakları gözetileceklerdir.

Kanunların uygulanması prensipleri dikkate alınmaksızın, bu kullanım koşulları Türk Hukukuna tabi olacak ve yorumlanacaktır. Bu kullanım koşullarına veya Web sitesine ilişkin veya bunlardan kaynaklanan herhangi bir talep veya hukuki sorun halinde münhasıran Türk Mahkemelerinin yargılama yetkisine sahip olduğunu ,Akay Optik ve Saat’in giriştiği veya konu ettiği hukuki işlemlere uygulanması koşuluyla kabul etmiş oluyorsunuz.

Bu Web Sitesinden doğrudan veya dolaylı olarak edinilen kişisel bilgiler sadece Akay Optik ve Saat’in Gizlilik Politikasina uyumlu olarak kullanılabilirler.

Herhangi bir soru veya şikayetiniz olursa lütfen bu Web Sitesinin üstünde bulunan "iletişim" butonuna tıklayıp bize bildiriniz.

MICHAEL KORS

Uzun yıllardır kalitesini devam ettirerek genç ve dinamik ürünler tasarlayan Michael Kors, kadınların ışıltısını ve güzelliğini yansıtacak takı modelleri ile geleceğe hitap ediyor...

Göz kamaştırmak her kadının hakkı! Kadınların vazgeçilmezi olan takılar, her zaman kıyafetlerin tamamlayıcısı ve tarzını yansıtmak için en iyi alternatif. Kadınların vazgeçilmez tutkusu olan takı ve aksesuarlar, onu kullanan kadının kalitesini ve ışığını yansıtmalı. Parlak aksesuarlar ve göz alıcı takılar, en az onlar kadar ihtişamlı bir kadın tarafından kullanılmalı.

Uzun yıllardır moda dünyasında adından söz ettiren Michael Kors, her tarza ve zevke hitap eden eşsiz takı modelleriyle her zaman tercih edilmeye devam ediyor. 1980'li yılların başından beri varlığını sürdüren ve kendiyle aynı adı taşıyan ünlü modacı Michael Kors tarafından yaratılan marka, uzun yıllardır tüm trendleri takip ederek adının hakkını vermeye devam ediyor.

Modayı bir adım önde takip ederek birbirinden güzel ve dikkat çekici taşlı takılar, sezonun modası olan altın, gümüş ve bronz ışıltısı içinde parlayan birbirinden güzel aksesuarlar oluşturmaya devam eden marka, genç ve dinamik bir tasarım atölyesine sahip olmasıyla son yıllarda dünyanın dört bir yanında en çok tercih edilen markalardan biri oldu.

Trendlerin gerisinde kalmamak, birbirinden göz alıcı takı modelleri sayesinde ışığınızı yansıtmak, hak ettiğiniz kaliteye ulaşmak için Kıbrıs yetkili bayisi Girne Akay Optik ve Saat farkıyla Michael Kors takı kategorisine bakmanız yeterli., Trend olmak, doğru markaları seçen kadınların hakkı...