Geri

Üyelik Koşulları

Bu Web Sitesine girerek ve kullanarak aşağıdaki Kullanım Koşullarına, burada bulunan her türlü koşul ve gerekliliğe veya bu Web Sitesinde gündeme getirilen her türlü koşula uymayı taahhüt ediyorsunuz. Bu türden her türlü koşulun tarafınızdan kabul edildiği varsayılacaktır. Tüm kullanım koşullarına uymayı reddediyorsanız bu Web Sitesini kullanmamalısınız. Bu Web Sitesinin içeriğinin belirli bölümlerine (aşağıda tarif edildiği üzere) veya bu Web Sitesinde gerçekleştirilen belirli işlemlere getirilen ek koşulları reddediyorsanız, Web Sitesinin bu içerikleri bulunduran veya bu tip işlemlerin gerçekleştirilebileceği bölümlerini veya bu tip içeriği ve bu işlemleri kullanmamalısınız.

Kullanım koşulları Akay Optik ve Saat tarafından herhangi bir zamanda değiştirilebilirler. Kullanım koşullarındaki değişiklikler bu Web Sitesine konulmalarından itibaren geçerlidirler. Lütfen bu Web Sitesini yöneten tüm kullanım koşullarından haberdar olmak için düzenli olarak kullanım koşullarını kontrol ediniz. Akay Optik ve Saat’in diğer Web Sitelerinde o siteler için geçerli olan farklı kullanım kuralları bulunabilir. Ayrıca bu Web Sitesinde veya bu Web Sitesinde gerçekleştirilen işlemler aracılığıyla ulaşılabilecek olan belirli içerik, ürün, malzeme, hizmet ve bilgiler için geçerli olan farklı kullanım koşulları olabilir. Bu tip belirli koşullar bu kullanım koşullarına bir ek oluşturabilirler veya bu kullanım koşullarıyla çeliştikleri yerlerde ve yalnızca o yerlerde bu kullanım koşullarına öncelik kazanırlar.

Akay Optik ve Saat, Web Sitesinin içeriğinde veya bu içeriğe referans veren konularda veya Web Sitesinin formatında herhangi bir zaman, duyuruda bulunmadan değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Akay Optik ve Saat herhangi bir nedenle ve tamamen kendi kararıyla bu Web Sitesine erişimi kaldırma veya kısıtlama hakkını saklı tutar.

İçerikteki telif hakkı ve tüm diğer öncelik hakları (yazılım ses, görüntü, metin, ve fotoğrafları içermek ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere) Akay Optik ve Saat şirketlerinde veya lisansçılarındadır. İçerikte açıkça verilmemiş olan tüm haklar saklıdır. Aksi belirtilmediği taktirde bu Web Sitesinin içeriği sadece kişisel, ticari olmayan kullanım için değiştirilmeden çoğaltılabilir ve dağıtılabilir. İçeriğin başka bir kullanımı, herhangi bir sınırlama getirmeden dağıtım, çoğaltma, değiştirme, sergileme ve iletme de dahil olmak üzere Akay Optik ve Saat’in yazılı izni alınmadan gerçekleştirilemez. Tüm çoğaltmalarda telif ve diğer öncelik hakları gözetileceklerdir.

Kanunların uygulanması prensipleri dikkate alınmaksızın, bu kullanım koşulları Türk Hukukuna tabi olacak ve yorumlanacaktır. Bu kullanım koşullarına veya Web sitesine ilişkin veya bunlardan kaynaklanan herhangi bir talep veya hukuki sorun halinde münhasıran Türk Mahkemelerinin yargılama yetkisine sahip olduğunu ,Akay Optik ve Saat’in giriştiği veya konu ettiği hukuki işlemlere uygulanması koşuluyla kabul etmiş oluyorsunuz.

Bu Web Sitesinden doğrudan veya dolaylı olarak edinilen kişisel bilgiler sadece Akay Optik ve Saat’in Gizlilik Politikasina uyumlu olarak kullanılabilirler.

Herhangi bir soru veya şikayetiniz olursa lütfen bu Web Sitesinin üstünde bulunan "iletişim" butonuna tıklayıp bize bildiriniz.

ESPRIT

Zarif, alımlı ve göz kamaştıran Esprit takıları ile şimdiye dek olmadığı kadar farklı hissedecek ve tüm dikkatleri üzerinize çekeceksiniz....

San Francisco'da 1968 yılında Susie ve Doug Tompkins tarafından temelleri atılan Esprit, bugün ürün çeşitliliği ve tasarımlarıyla modayı takip eden herkesin ilgisini çekiyor. Giyim, saat ve yatak odası mobilyaları alanlarında tüketiciyle buluşan Esprit'in en önemli alanlarından biri de kadın ve erkek takıları. Zamansız, özgün ve modern konsepti klasik çizgilerle buluşturan Esprit, takılarında da detaycılığa ve mükemmelliyetçiliğe önem veren bir marka olarak anılıyor.

Günümüzde hem kadın hem de erkeklerin vazgeçilmez aksesuarı olan takılarda farklı ve özgün olmak isteyenlerin tercihi Esprit, sadece her zevke uygun takı modelleriyle arzu edilen bir marka olmakla kalmıyor, ayrıca kullanıcılarının modayı ve trendleri ne kadar iyi takip ettiğini de gözler önüne seriyor. Yıllardır kullanıcısına sunduğu kaliteli malzemeler ve yaratıcı tasarımlarıyla güven kazanan Esprit, daha uzun yıllar takı sektörüne liderlik yapacağının garantisini şimdiden veriyor. Tarzlarıyla fark yaratmak isteyen herkesi tatmin edecek modellere sahip olduğu gibi, birbirinden kaliteli materyalleriyle de kendinize olan güveninizi yerine getiriyor.

Hem kendiniz hem de sevdikleriniz için modern ve trend bir takı almak istiyorsanız, onlarca çeşidiyle Esprit takı modelleri Girne Akay Optik ve Saat güvencesiyle sizleri bekliyor. Her modeliyle sizleri büyüleyecek, her sayfaya ayrı ayrı bakacağınız ve kalitesini sadece bakarak bile görebileceğiniz Esprit takı modelleri için, kategoriyi sayfasını inceleyebilirsiniz...