Geri

Üyelik Koşulları

Bu Web Sitesine girerek ve kullanarak aşağıdaki Kullanım Koşullarına, burada bulunan her türlü koşul ve gerekliliğe veya bu Web Sitesinde gündeme getirilen her türlü koşula uymayı taahhüt ediyorsunuz. Bu türden her türlü koşulun tarafınızdan kabul edildiği varsayılacaktır. Tüm kullanım koşullarına uymayı reddediyorsanız bu Web Sitesini kullanmamalısınız. Bu Web Sitesinin içeriğinin belirli bölümlerine (aşağıda tarif edildiği üzere) veya bu Web Sitesinde gerçekleştirilen belirli işlemlere getirilen ek koşulları reddediyorsanız, Web Sitesinin bu içerikleri bulunduran veya bu tip işlemlerin gerçekleştirilebileceği bölümlerini veya bu tip içeriği ve bu işlemleri kullanmamalısınız.

Kullanım koşulları Akay Optik ve Saat tarafından herhangi bir zamanda değiştirilebilirler. Kullanım koşullarındaki değişiklikler bu Web Sitesine konulmalarından itibaren geçerlidirler. Lütfen bu Web Sitesini yöneten tüm kullanım koşullarından haberdar olmak için düzenli olarak kullanım koşullarını kontrol ediniz. Akay Optik ve Saat’in diğer Web Sitelerinde o siteler için geçerli olan farklı kullanım kuralları bulunabilir. Ayrıca bu Web Sitesinde veya bu Web Sitesinde gerçekleştirilen işlemler aracılığıyla ulaşılabilecek olan belirli içerik, ürün, malzeme, hizmet ve bilgiler için geçerli olan farklı kullanım koşulları olabilir. Bu tip belirli koşullar bu kullanım koşullarına bir ek oluşturabilirler veya bu kullanım koşullarıyla çeliştikleri yerlerde ve yalnızca o yerlerde bu kullanım koşullarına öncelik kazanırlar.

Akay Optik ve Saat, Web Sitesinin içeriğinde veya bu içeriğe referans veren konularda veya Web Sitesinin formatında herhangi bir zaman, duyuruda bulunmadan değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Akay Optik ve Saat herhangi bir nedenle ve tamamen kendi kararıyla bu Web Sitesine erişimi kaldırma veya kısıtlama hakkını saklı tutar.

İçerikteki telif hakkı ve tüm diğer öncelik hakları (yazılım ses, görüntü, metin, ve fotoğrafları içermek ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere) Akay Optik ve Saat şirketlerinde veya lisansçılarındadır. İçerikte açıkça verilmemiş olan tüm haklar saklıdır. Aksi belirtilmediği taktirde bu Web Sitesinin içeriği sadece kişisel, ticari olmayan kullanım için değiştirilmeden çoğaltılabilir ve dağıtılabilir. İçeriğin başka bir kullanımı, herhangi bir sınırlama getirmeden dağıtım, çoğaltma, değiştirme, sergileme ve iletme de dahil olmak üzere Akay Optik ve Saat’in yazılı izni alınmadan gerçekleştirilemez. Tüm çoğaltmalarda telif ve diğer öncelik hakları gözetileceklerdir.

Kanunların uygulanması prensipleri dikkate alınmaksızın, bu kullanım koşulları Türk Hukukuna tabi olacak ve yorumlanacaktır. Bu kullanım koşullarına veya Web sitesine ilişkin veya bunlardan kaynaklanan herhangi bir talep veya hukuki sorun halinde münhasıran Türk Mahkemelerinin yargılama yetkisine sahip olduğunu ,Akay Optik ve Saat’in giriştiği veya konu ettiği hukuki işlemlere uygulanması koşuluyla kabul etmiş oluyorsunuz.

Bu Web Sitesinden doğrudan veya dolaylı olarak edinilen kişisel bilgiler sadece Akay Optik ve Saat’in Gizlilik Politikasina uyumlu olarak kullanılabilirler.

Herhangi bir soru veya şikayetiniz olursa lütfen bu Web Sitesinin üstünde bulunan "iletişim" butonuna tıklayıp bize bildiriniz.

TOMMY HILFIGER TAKI

1985 yılında ABD'nin modern yüzünü yansıtan bir marka olarak doğan ve kısa sürede dünyaya adını duyuran Tommy Hilfiger'ın ilgi çeken takı modelleri, Tommy Hilfiger Kıbrıs yetkili bayisi Girne Akay Optik ve Saat güvencesiyle sizlerle buluşuyor...

Dünya çapında modadan söz edilince akla gelen ilk isimlerden olan Tommy Hilfiger, 30 yıldır Amerikan havasını kendine has tarzıyla harmanlayarak stil sahiplerini giyindiriyor. Thomas Jacob Hilfiger'ın kendi adından yola çıkarak New York'ta kurduğu Tommy Hilfiger markası, bugün moda sektörünün başrol oyuncuları arasında yer alıyor. Marka, tasarımlarındaki klasik çizgiye modern dokunuşlar katarak şıklığından ödün vermiyor.

1985'ten günümüze dek ABD'nin ve dünyanın modern giyim yüzünü yansıtan Tommy Hilfiger, kadın, erkek ve çocuk koleksiyonlarının yanı sıra takı modelleri, aksesuar ve parfüm gibi birçok farklı dalda alternatif sunuyor. Tommy Hilfiger, kıyafeti tamamlayan en önemli unsurlardan biri olan takı ve aksesuarda da çok iddialı. Yüzükten küpeye, kolyeden bileklik ve kol düğmesine kadar geniş bir takı yelpazesine sahip olan Tommy Hilfiger, şıklık ve mükemmelliği elden bırakmıyor. Yılların verdiği tecrübeyi takı modellerinde de rahat ve çekici bir tarz ile harmanlarken, deyim yerindeyse moda tutkunlarının gözlerini kamaştırıyor.

Kadın, erkek ve uniseks olarak üç ayrı kategoride sergilenen Tommy Hilfiger takıları, Girne Akay Optik ve Saat ayrıcalığıyla sizleri bekliyor. Siz de şıklığı ve zarafeti elden bırakmadan hayatın her alanında kullanılabilecek rahat bir tarza sahip olmak istiyorsanız, takı ve aksesuar kategorisine göz atmadan alışverişinizi tamamlamayın...