Geri

Üyelik Koşulları

Bu Web Sitesine girerek ve kullanarak aşağıdaki Kullanım Koşullarına, burada bulunan her türlü koşul ve gerekliliğe veya bu Web Sitesinde gündeme getirilen her türlü koşula uymayı taahhüt ediyorsunuz. Bu türden her türlü koşulun tarafınızdan kabul edildiği varsayılacaktır. Tüm kullanım koşullarına uymayı reddediyorsanız bu Web Sitesini kullanmamalısınız. Bu Web Sitesinin içeriğinin belirli bölümlerine (aşağıda tarif edildiği üzere) veya bu Web Sitesinde gerçekleştirilen belirli işlemlere getirilen ek koşulları reddediyorsanız, Web Sitesinin bu içerikleri bulunduran veya bu tip işlemlerin gerçekleştirilebileceği bölümlerini veya bu tip içeriği ve bu işlemleri kullanmamalısınız.

Kullanım koşulları Akay Optik ve Saat tarafından herhangi bir zamanda değiştirilebilirler. Kullanım koşullarındaki değişiklikler bu Web Sitesine konulmalarından itibaren geçerlidirler. Lütfen bu Web Sitesini yöneten tüm kullanım koşullarından haberdar olmak için düzenli olarak kullanım koşullarını kontrol ediniz. Akay Optik ve Saat’in diğer Web Sitelerinde o siteler için geçerli olan farklı kullanım kuralları bulunabilir. Ayrıca bu Web Sitesinde veya bu Web Sitesinde gerçekleştirilen işlemler aracılığıyla ulaşılabilecek olan belirli içerik, ürün, malzeme, hizmet ve bilgiler için geçerli olan farklı kullanım koşulları olabilir. Bu tip belirli koşullar bu kullanım koşullarına bir ek oluşturabilirler veya bu kullanım koşullarıyla çeliştikleri yerlerde ve yalnızca o yerlerde bu kullanım koşullarına öncelik kazanırlar.

Akay Optik ve Saat, Web Sitesinin içeriğinde veya bu içeriğe referans veren konularda veya Web Sitesinin formatında herhangi bir zaman, duyuruda bulunmadan değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Akay Optik ve Saat herhangi bir nedenle ve tamamen kendi kararıyla bu Web Sitesine erişimi kaldırma veya kısıtlama hakkını saklı tutar.

İçerikteki telif hakkı ve tüm diğer öncelik hakları (yazılım ses, görüntü, metin, ve fotoğrafları içermek ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere) Akay Optik ve Saat şirketlerinde veya lisansçılarındadır. İçerikte açıkça verilmemiş olan tüm haklar saklıdır. Aksi belirtilmediği taktirde bu Web Sitesinin içeriği sadece kişisel, ticari olmayan kullanım için değiştirilmeden çoğaltılabilir ve dağıtılabilir. İçeriğin başka bir kullanımı, herhangi bir sınırlama getirmeden dağıtım, çoğaltma, değiştirme, sergileme ve iletme de dahil olmak üzere Akay Optik ve Saat’in yazılı izni alınmadan gerçekleştirilemez. Tüm çoğaltmalarda telif ve diğer öncelik hakları gözetileceklerdir.

Kanunların uygulanması prensipleri dikkate alınmaksızın, bu kullanım koşulları Türk Hukukuna tabi olacak ve yorumlanacaktır. Bu kullanım koşullarına veya Web sitesine ilişkin veya bunlardan kaynaklanan herhangi bir talep veya hukuki sorun halinde münhasıran Türk Mahkemelerinin yargılama yetkisine sahip olduğunu ,Akay Optik ve Saat’in giriştiği veya konu ettiği hukuki işlemlere uygulanması koşuluyla kabul etmiş oluyorsunuz.

Bu Web Sitesinden doğrudan veya dolaylı olarak edinilen kişisel bilgiler sadece Akay Optik ve Saat’in Gizlilik Politikasina uyumlu olarak kullanılabilirler.

Herhangi bir soru veya şikayetiniz olursa lütfen bu Web Sitesinin üstünde bulunan "iletişim" butonuna tıklayıp bize bildiriniz.

NACAR

86 yıllık tecrübesiyle dünyada, Türkiye’de ve Kıbrıs'ta saat sektöründe modanın nabzını tutan Nacar saat, yenilikçi yapısıyla ve tecrübesinin yol göstericiliğinde saat tutkunlarının tüm isteklerine cevap veriyor.

Çağımızın en önemli silahı, zaman kontrolü… İşte yarattığı tasarımlarla yenilenen teknolojiyi, işlevselliği ve rahatlığı bir arada sunan marka Nacar, zamanın kontrolünde en büyük yardımcınız oluyor. Göz alıcı kreasyonlarıyla, ince ve zarif çizgileriyle, harika renk uyumuyla Nacar’ın dikkat çekici modelleri, zamanın değerini bilenleri, Girne Akay Optik ve Saat mağazalarında bekliyor. 1929 senesinden bu yana saat sektöründe önemli bir yer tutan Nacar saat, yılların getirdiği deneyimiyle ve her zaman canlı tuttuğu yenilikçi yapısıyla tecrübeyi yaratıcılık ile buluşturuyor. Bir saatte arayabileceğiniz tüm özelliklere sahip, şıklıkla beraber kaliteden de taviz vermeyen, değişik zevklere hitap eden dinamik modeller, nostaljik çizgilerin yanı sıra modern çizgileri de bünyesinde barındırıyor.

Birçok özelliğinin yanı sıra İsviçre malı Quartz makina, mineral / kristal cam ve su geçirmezlik özelliğini de bünyesinde taşıyan Nacar marka saatlerde deri kayış, çelik ve altın kaplama kasa ile bilezik alternatifleriyle de tercih sebebi oluyor. Nacar Chronograph serisinde sportif ve yenilikçi tarzı benimseyenlerin beğenilerine uygun modeller ön plana çıkarken Multifunction serisinde enerjiklik ve spor görünüm bir arada sunuluyor. Nacar Automatics serisi ise saatte hem kalite hem de tecrübe arayanlar için sofistike görünümüyle otomatik mekanizmalı göz alıcı modelleriyle ön plana çıkıyor.

Bir saatte arayabileceğiniz tüm özelliklere sahip, şıklıkla beraber kaliteden de taviz vermeyen, değişik zevklere hitap eden tüm bu modeller, nostaljik çizgilerin yanı sıra modern çizgileri de bünyesinde barındırıyor. Bu çizgilerle oluşturduğu tasarımlarıyla Nacar saat, yenilenen teknolojiyle uyumlu modellerinde hem spor hem de klasik saat tercih edenlerin bütün isteklerine cevap veriyor. Böylece kendini sürekli geliştiren, her sene yenilenen koleksiyonu ve yüzlerce modeli ile çağdaş eğilimleri ve trendleri takip eden, bu dinamik anlayışıyla tercih sebebi olan Nacar saatleri, her dönem tüm yaş gruplarının gözde markası oluyor.

İsviçre malı Nacar saatleri, kurulduğu tarihten itibaren saat sektörünün nabzını tutan, birçok dünya markasını Kıbrıs'a getiren adada en fazla şubeye sahip Girne Akay Optik ve Saat güvencesiyle satın alabilir, farklı modelleri inceleyebilir, yakınınız veya kendiniz için en uygun tasarıma sahip saati seçebilirsiniz.