Geri

Üyelik Koşulları

Bu Web Sitesine girerek ve kullanarak aşağıdaki Kullanım Koşullarına, burada bulunan her türlü koşul ve gerekliliğe veya bu Web Sitesinde gündeme getirilen her türlü koşula uymayı taahhüt ediyorsunuz. Bu türden her türlü koşulun tarafınızdan kabul edildiği varsayılacaktır. Tüm kullanım koşullarına uymayı reddediyorsanız bu Web Sitesini kullanmamalısınız. Bu Web Sitesinin içeriğinin belirli bölümlerine (aşağıda tarif edildiği üzere) veya bu Web Sitesinde gerçekleştirilen belirli işlemlere getirilen ek koşulları reddediyorsanız, Web Sitesinin bu içerikleri bulunduran veya bu tip işlemlerin gerçekleştirilebileceği bölümlerini veya bu tip içeriği ve bu işlemleri kullanmamalısınız.

Kullanım koşulları Akay Optik ve Saat tarafından herhangi bir zamanda değiştirilebilirler. Kullanım koşullarındaki değişiklikler bu Web Sitesine konulmalarından itibaren geçerlidirler. Lütfen bu Web Sitesini yöneten tüm kullanım koşullarından haberdar olmak için düzenli olarak kullanım koşullarını kontrol ediniz. Akay Optik ve Saat’in diğer Web Sitelerinde o siteler için geçerli olan farklı kullanım kuralları bulunabilir. Ayrıca bu Web Sitesinde veya bu Web Sitesinde gerçekleştirilen işlemler aracılığıyla ulaşılabilecek olan belirli içerik, ürün, malzeme, hizmet ve bilgiler için geçerli olan farklı kullanım koşulları olabilir. Bu tip belirli koşullar bu kullanım koşullarına bir ek oluşturabilirler veya bu kullanım koşullarıyla çeliştikleri yerlerde ve yalnızca o yerlerde bu kullanım koşullarına öncelik kazanırlar.

Akay Optik ve Saat, Web Sitesinin içeriğinde veya bu içeriğe referans veren konularda veya Web Sitesinin formatında herhangi bir zaman, duyuruda bulunmadan değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Akay Optik ve Saat herhangi bir nedenle ve tamamen kendi kararıyla bu Web Sitesine erişimi kaldırma veya kısıtlama hakkını saklı tutar.

İçerikteki telif hakkı ve tüm diğer öncelik hakları (yazılım ses, görüntü, metin, ve fotoğrafları içermek ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere) Akay Optik ve Saat şirketlerinde veya lisansçılarındadır. İçerikte açıkça verilmemiş olan tüm haklar saklıdır. Aksi belirtilmediği taktirde bu Web Sitesinin içeriği sadece kişisel, ticari olmayan kullanım için değiştirilmeden çoğaltılabilir ve dağıtılabilir. İçeriğin başka bir kullanımı, herhangi bir sınırlama getirmeden dağıtım, çoğaltma, değiştirme, sergileme ve iletme de dahil olmak üzere Akay Optik ve Saat’in yazılı izni alınmadan gerçekleştirilemez. Tüm çoğaltmalarda telif ve diğer öncelik hakları gözetileceklerdir.

Kanunların uygulanması prensipleri dikkate alınmaksızın, bu kullanım koşulları Türk Hukukuna tabi olacak ve yorumlanacaktır. Bu kullanım koşullarına veya Web sitesine ilişkin veya bunlardan kaynaklanan herhangi bir talep veya hukuki sorun halinde münhasıran Türk Mahkemelerinin yargılama yetkisine sahip olduğunu ,Akay Optik ve Saat’in giriştiği veya konu ettiği hukuki işlemlere uygulanması koşuluyla kabul etmiş oluyorsunuz.

Bu Web Sitesinden doğrudan veya dolaylı olarak edinilen kişisel bilgiler sadece Akay Optik ve Saat’in Gizlilik Politikasina uyumlu olarak kullanılabilirler.

Herhangi bir soru veya şikayetiniz olursa lütfen bu Web Sitesinin üstünde bulunan "iletişim" butonuna tıklayıp bize bildiriniz.

ICE WATCH

Renklerin göz alıcı dünyasını saatlere taşıyan Belçika markası Ice Watch, uygun fiyatları ve çok yönlülüğüyle saat tutkunların vazgeçilmez markası...

Belçika'nın en ünlü saat markalarından Ice Watch'un moda dünyasında saatleri ile estirdiği fırtına 2007 yılından bu yana devam ediyor. Çok çeşitliliği, estetik ve şık tasarımları ve uygun fiyatı bir araya getiren Ice Watch saatlerin, dünyanın her yerinde saat tutkunlarının ilgisini çeken çok renkli bir dünyası var. Bilezik ve bileklik gibi aksesuar ihtiyaçlarına da cevap veren Ice Watch, sadece kadınlara değil, erkek ve çocuklara yönelik tasarımlarıyla da öne çıkan uniseks bir marka. Siz de Ice Watch saatlerin benzersiz tasarımları ve renkleriyle, kişiliğinizi zamana ve saatinize yansıtın...

Elegan tasarımları ile dikkat çeken Ice Watch saatler söz konusuysa, çok yönlülük ve canlılık devreye girmiş demektir. Popüler çizgiler, klasik tasarımlar, çiçeklerin göz alıcı renkleri, Swarovski taşların zarafeti ve parlaklığının heyecan verici yansımasını saatinizde taşıyın. Eğer size heyecan veren ve ilgi çekici bir saat almak istiyorsanız, Ice Watch sizin için en doğru tercih olacak.

Ice Watch saatlerin en ilgi çekici özelliği ise canlı, cesur ve ışıl ışıl renklere sahip olması. Ice Watch saatler, hayatın renklerini aksesuarlarına yansıtan, pratik ve hafif kullanımları severken şıklığı elden bırakmak istemeyenler için tasarlandı. Uygun fiyatları, canlı renkleri, hafifliği ve şıklığı bir araya getiren Ice Watch’un eğlenceli dünyasını Girne Akay Optik ve Saat güvencesiyle hemen keşfedin...