Geri

Üyelik Koşulları

Bu Web Sitesine girerek ve kullanarak aşağıdaki Kullanım Koşullarına, burada bulunan her türlü koşul ve gerekliliğe veya bu Web Sitesinde gündeme getirilen her türlü koşula uymayı taahhüt ediyorsunuz. Bu türden her türlü koşulun tarafınızdan kabul edildiği varsayılacaktır. Tüm kullanım koşullarına uymayı reddediyorsanız bu Web Sitesini kullanmamalısınız. Bu Web Sitesinin içeriğinin belirli bölümlerine (aşağıda tarif edildiği üzere) veya bu Web Sitesinde gerçekleştirilen belirli işlemlere getirilen ek koşulları reddediyorsanız, Web Sitesinin bu içerikleri bulunduran veya bu tip işlemlerin gerçekleştirilebileceği bölümlerini veya bu tip içeriği ve bu işlemleri kullanmamalısınız.

Kullanım koşulları Akay Optik ve Saat tarafından herhangi bir zamanda değiştirilebilirler. Kullanım koşullarındaki değişiklikler bu Web Sitesine konulmalarından itibaren geçerlidirler. Lütfen bu Web Sitesini yöneten tüm kullanım koşullarından haberdar olmak için düzenli olarak kullanım koşullarını kontrol ediniz. Akay Optik ve Saat’in diğer Web Sitelerinde o siteler için geçerli olan farklı kullanım kuralları bulunabilir. Ayrıca bu Web Sitesinde veya bu Web Sitesinde gerçekleştirilen işlemler aracılığıyla ulaşılabilecek olan belirli içerik, ürün, malzeme, hizmet ve bilgiler için geçerli olan farklı kullanım koşulları olabilir. Bu tip belirli koşullar bu kullanım koşullarına bir ek oluşturabilirler veya bu kullanım koşullarıyla çeliştikleri yerlerde ve yalnızca o yerlerde bu kullanım koşullarına öncelik kazanırlar.

Akay Optik ve Saat, Web Sitesinin içeriğinde veya bu içeriğe referans veren konularda veya Web Sitesinin formatında herhangi bir zaman, duyuruda bulunmadan değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Akay Optik ve Saat herhangi bir nedenle ve tamamen kendi kararıyla bu Web Sitesine erişimi kaldırma veya kısıtlama hakkını saklı tutar.

İçerikteki telif hakkı ve tüm diğer öncelik hakları (yazılım ses, görüntü, metin, ve fotoğrafları içermek ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere) Akay Optik ve Saat şirketlerinde veya lisansçılarındadır. İçerikte açıkça verilmemiş olan tüm haklar saklıdır. Aksi belirtilmediği taktirde bu Web Sitesinin içeriği sadece kişisel, ticari olmayan kullanım için değiştirilmeden çoğaltılabilir ve dağıtılabilir. İçeriğin başka bir kullanımı, herhangi bir sınırlama getirmeden dağıtım, çoğaltma, değiştirme, sergileme ve iletme de dahil olmak üzere Akay Optik ve Saat’in yazılı izni alınmadan gerçekleştirilemez. Tüm çoğaltmalarda telif ve diğer öncelik hakları gözetileceklerdir.

Kanunların uygulanması prensipleri dikkate alınmaksızın, bu kullanım koşulları Türk Hukukuna tabi olacak ve yorumlanacaktır. Bu kullanım koşullarına veya Web sitesine ilişkin veya bunlardan kaynaklanan herhangi bir talep veya hukuki sorun halinde münhasıran Türk Mahkemelerinin yargılama yetkisine sahip olduğunu ,Akay Optik ve Saat’in giriştiği veya konu ettiği hukuki işlemlere uygulanması koşuluyla kabul etmiş oluyorsunuz.

Bu Web Sitesinden doğrudan veya dolaylı olarak edinilen kişisel bilgiler sadece Akay Optik ve Saat’in Gizlilik Politikasina uyumlu olarak kullanılabilirler.

Herhangi bir soru veya şikayetiniz olursa lütfen bu Web Sitesinin üstünde bulunan "iletişim" butonuna tıklayıp bize bildiriniz.

SUUNTO

Dünyanın en ünlü spor saatlerinin üreticisi Suunto saat, ileri teknolojisi ve incelikli tasarımlarıyla size bir saatten çok daha fazlasını vaat ediyor.

Dünyanın en ünlü spor saatleri, dalış bilgisayarları ve hassas elektronik ölçüm cihazlarının üreticisi Suunto, Finlandiyalı mühendis Tuomas Vohlonen’in 1936 yılında Finlandiya’da hassas ölçümlü pusula üretimiyle başladığı ve bugünlere dek götürdüğü büyük bir teknoloji devi. Tasarım ve inovasyonda öncü bir rol oynayan Tuomas Vohlonen, hassas ölçüm teknolojisi ve kaliteden ödün vermeyen tavrıyla Suunto’yu, kısa zamanda 100’den fazla ülkeye yayılan önemli bir marka haline getiriyor. Bugün dünyanın hemen hemen bütün büyük orduları tarafından kullanılan pusulaları, profesyonel sporcular için özel olarak üretilen spor saatleri, hayatımızın her alanına giren bilgisayarları bileğe entegre eden teknolojisiyle Suunto saat; Avrupa’nın en büyük ve önemli saat üreticilerinden biri.

Avrupa’da spor saatlerin yenilikçi yüzü Suunto saat, spordan vazgeçemeyenler için özel olarak üretiliyor. Başta dalış, atletizm, dağcılık ve yelken gibi sporlar olmak üzere dünyanın en ünlü profesyonel sporcularının tercih ettiği Suunto saat, pusula üretimiyle başladığı hassas ölçüm teknolojisini, kalite ve tasarımla buluşturarak, dünyanın en kaliteli spor saatlerini üretiyor. Suunto saatin farklı zevklere ve ihtiyaçlara göre özel olarak tasarlanan modelleri; gps teknolojisi, ivme ve rakım hesaplama, barometre gibi özellikleriyle farklı sporların gereksinimlerine yanıt veriyor. Bu açıdan Suunto saatin son teknolojiyle üretilen çok fonksiyonlu spor saatleri kullanıcılarına bir saatten çok daha fazla şey vaat ediyor. Suunto’nun dillere pelesenk olan sloganıyla söylenecek olursa; “ona saat diyebilirsiniz fakat bu pek de adil olmaz”.

1988’den bu güne saat sektöründe kendisine güvenilir bir yer edinen Girne Akay Optik ve Saat, Avrupa’nın saat devi Suunto saati sizlerle buluşturuyor. Siz de ihtiyaçlarınıza en uygun Suunto saati kategori sayfasından seçebilir, orijinal saatinizi Girne Akay Optik ve Saat güvencesiyle gönül rahatlığıyla satın alabilirsiniz.