Geri

Üyelik Koşulları

Bu Web Sitesine girerek ve kullanarak aşağıdaki Kullanım Koşullarına, burada bulunan her türlü koşul ve gerekliliğe veya bu Web Sitesinde gündeme getirilen her türlü koşula uymayı taahhüt ediyorsunuz. Bu türden her türlü koşulun tarafınızdan kabul edildiği varsayılacaktır. Tüm kullanım koşullarına uymayı reddediyorsanız bu Web Sitesini kullanmamalısınız. Bu Web Sitesinin içeriğinin belirli bölümlerine (aşağıda tarif edildiği üzere) veya bu Web Sitesinde gerçekleştirilen belirli işlemlere getirilen ek koşulları reddediyorsanız, Web Sitesinin bu içerikleri bulunduran veya bu tip işlemlerin gerçekleştirilebileceği bölümlerini veya bu tip içeriği ve bu işlemleri kullanmamalısınız.

Kullanım koşulları Akay Optik ve Saat tarafından herhangi bir zamanda değiştirilebilirler. Kullanım koşullarındaki değişiklikler bu Web Sitesine konulmalarından itibaren geçerlidirler. Lütfen bu Web Sitesini yöneten tüm kullanım koşullarından haberdar olmak için düzenli olarak kullanım koşullarını kontrol ediniz. Akay Optik ve Saat’in diğer Web Sitelerinde o siteler için geçerli olan farklı kullanım kuralları bulunabilir. Ayrıca bu Web Sitesinde veya bu Web Sitesinde gerçekleştirilen işlemler aracılığıyla ulaşılabilecek olan belirli içerik, ürün, malzeme, hizmet ve bilgiler için geçerli olan farklı kullanım koşulları olabilir. Bu tip belirli koşullar bu kullanım koşullarına bir ek oluşturabilirler veya bu kullanım koşullarıyla çeliştikleri yerlerde ve yalnızca o yerlerde bu kullanım koşullarına öncelik kazanırlar.

Akay Optik ve Saat, Web Sitesinin içeriğinde veya bu içeriğe referans veren konularda veya Web Sitesinin formatında herhangi bir zaman, duyuruda bulunmadan değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Akay Optik ve Saat herhangi bir nedenle ve tamamen kendi kararıyla bu Web Sitesine erişimi kaldırma veya kısıtlama hakkını saklı tutar.

İçerikteki telif hakkı ve tüm diğer öncelik hakları (yazılım ses, görüntü, metin, ve fotoğrafları içermek ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere) Akay Optik ve Saat şirketlerinde veya lisansçılarındadır. İçerikte açıkça verilmemiş olan tüm haklar saklıdır. Aksi belirtilmediği taktirde bu Web Sitesinin içeriği sadece kişisel, ticari olmayan kullanım için değiştirilmeden çoğaltılabilir ve dağıtılabilir. İçeriğin başka bir kullanımı, herhangi bir sınırlama getirmeden dağıtım, çoğaltma, değiştirme, sergileme ve iletme de dahil olmak üzere Akay Optik ve Saat’in yazılı izni alınmadan gerçekleştirilemez. Tüm çoğaltmalarda telif ve diğer öncelik hakları gözetileceklerdir.

Kanunların uygulanması prensipleri dikkate alınmaksızın, bu kullanım koşulları Türk Hukukuna tabi olacak ve yorumlanacaktır. Bu kullanım koşullarına veya Web sitesine ilişkin veya bunlardan kaynaklanan herhangi bir talep veya hukuki sorun halinde münhasıran Türk Mahkemelerinin yargılama yetkisine sahip olduğunu ,Akay Optik ve Saat’in giriştiği veya konu ettiği hukuki işlemlere uygulanması koşuluyla kabul etmiş oluyorsunuz.

Bu Web Sitesinden doğrudan veya dolaylı olarak edinilen kişisel bilgiler sadece Akay Optik ve Saat’in Gizlilik Politikasina uyumlu olarak kullanılabilirler.

Herhangi bir soru veya şikayetiniz olursa lütfen bu Web Sitesinin üstünde bulunan "iletişim" butonuna tıklayıp bize bildiriniz.

WELDER KOL SAATİ

WELDER'İN HİKAYESİ

Kaşif Welder’in özgün ruhu sürekli arayışta olan Y jenerasyonuna iki farklı saat koleksiyonu ile sesleniyor. Kararsızlıklarını yada “An”a göre değişen tercihlerini anlayışla karşılayan ve zamanı onların “mood”una göre tasarlayan Welder Moody saat koleksiyonu… Farklı deneyimlere, bilinmeyene cesaretle yürümelerini destekleyen Welder The Bold saat koleksiyonu…

“ Bencil, tembel, asosyal, hiç çaba sarf etmeden her şey benim olsun diyen, yetişkin olmanın sorumluluğunu almak istemeyen, odak kaybı yaşayan, sürekli online olan, dikkatli okumayan hatta hiç okumayan” Sizce de Y jenerasyonu acımasızca eleştirilmiyor mu? Onlar belki de yalnızca “şeylerin interneti” denilen bir devrimin sonucudur. Belki de yalnızca yeni, cesur, hızlı – öyle ki yapılacak her şeyin dün bitmiş olması gerektiği- ve her şeyin mümkün olduğu bir dünyada ayakta kalmaya çalışıyorlardır.

Y jenerasyonu yalnızca farklı… Acımasız eleştirilere “Motto”larla cevap veriyorlar. Karışık duygularını emojilerle ifade ediyorlar. Aplikasyonlardan öğreniyorlar, forumlardan okuyorlar, Snapchat ile eğleniyorlar, Instastory’den alışveriş yapıyorlar, #Hashtagnation ülkesinde yaşıyorlar. Müdürlerine Whatsapp’dan rapor yolluyorlar, en güvendikleri insan sorulduğunda ailesini değil Facebook listelerini gösteriyorlar. Onları tek bir durum ile özetleyecek olsak “Arayış”talar…

Daha ilham verici bir kariyer arayışında…

Hayatlarına yön verecek bir lider arayışında…

Anlatmaya değer bir deneyim arayışında…

Satın alınacak değil ama kiralanacak bir şey arayışında…

Kendini içinde rahat hissedeceği bir arkadaş grubu arayışında…

Hayatın anlamı arayışında…

Welder markası da hitap ettiği kitle gibi sürekli arayışta: Daha iyinin, daha yeninin, daha farklının arayışı…

Welder saatlerinin tasarımcısı Italo Fontana “Benim saatlerimin gücü onların ruhunda, hepsinin birer kimliği, güçlü bir imgesi var. Tasarladığım her saatte belirli bir mesafeden tanınacak kadar farklı olmaları arayışındayım! Diyor.

Bu sebeple her Welder marka saatte kurma kolları ters tarafta ve alışıldık boyutların dışındadır.

Welder başarmaya değil, başarı yolunda deneme yanılmalara inanıyor, çünkü tek bir kez uçabilmek için binlerce kere düşmeniz gerekir. Bunu ancak kendi yolunuzdan giderek yapabilirsiniz.

Bu yüzden Welder’in mottosu “Bu hayatta herkes kendi kurallarını yazar”…