Geri

Üyelik Koşulları

Bu Web Sitesine girerek ve kullanarak aşağıdaki Kullanım Koşullarına, burada bulunan her türlü koşul ve gerekliliğe veya bu Web Sitesinde gündeme getirilen her türlü koşula uymayı taahhüt ediyorsunuz. Bu türden her türlü koşulun tarafınızdan kabul edildiği varsayılacaktır. Tüm kullanım koşullarına uymayı reddediyorsanız bu Web Sitesini kullanmamalısınız. Bu Web Sitesinin içeriğinin belirli bölümlerine (aşağıda tarif edildiği üzere) veya bu Web Sitesinde gerçekleştirilen belirli işlemlere getirilen ek koşulları reddediyorsanız, Web Sitesinin bu içerikleri bulunduran veya bu tip işlemlerin gerçekleştirilebileceği bölümlerini veya bu tip içeriği ve bu işlemleri kullanmamalısınız.

Kullanım koşulları Akay Optik ve Saat tarafından herhangi bir zamanda değiştirilebilirler. Kullanım koşullarındaki değişiklikler bu Web Sitesine konulmalarından itibaren geçerlidirler. Lütfen bu Web Sitesini yöneten tüm kullanım koşullarından haberdar olmak için düzenli olarak kullanım koşullarını kontrol ediniz. Akay Optik ve Saat’in diğer Web Sitelerinde o siteler için geçerli olan farklı kullanım kuralları bulunabilir. Ayrıca bu Web Sitesinde veya bu Web Sitesinde gerçekleştirilen işlemler aracılığıyla ulaşılabilecek olan belirli içerik, ürün, malzeme, hizmet ve bilgiler için geçerli olan farklı kullanım koşulları olabilir. Bu tip belirli koşullar bu kullanım koşullarına bir ek oluşturabilirler veya bu kullanım koşullarıyla çeliştikleri yerlerde ve yalnızca o yerlerde bu kullanım koşullarına öncelik kazanırlar.

Akay Optik ve Saat, Web Sitesinin içeriğinde veya bu içeriğe referans veren konularda veya Web Sitesinin formatında herhangi bir zaman, duyuruda bulunmadan değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Akay Optik ve Saat herhangi bir nedenle ve tamamen kendi kararıyla bu Web Sitesine erişimi kaldırma veya kısıtlama hakkını saklı tutar.

İçerikteki telif hakkı ve tüm diğer öncelik hakları (yazılım ses, görüntü, metin, ve fotoğrafları içermek ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere) Akay Optik ve Saat şirketlerinde veya lisansçılarındadır. İçerikte açıkça verilmemiş olan tüm haklar saklıdır. Aksi belirtilmediği taktirde bu Web Sitesinin içeriği sadece kişisel, ticari olmayan kullanım için değiştirilmeden çoğaltılabilir ve dağıtılabilir. İçeriğin başka bir kullanımı, herhangi bir sınırlama getirmeden dağıtım, çoğaltma, değiştirme, sergileme ve iletme de dahil olmak üzere Akay Optik ve Saat’in yazılı izni alınmadan gerçekleştirilemez. Tüm çoğaltmalarda telif ve diğer öncelik hakları gözetileceklerdir.

Kanunların uygulanması prensipleri dikkate alınmaksızın, bu kullanım koşulları Türk Hukukuna tabi olacak ve yorumlanacaktır. Bu kullanım koşullarına veya Web sitesine ilişkin veya bunlardan kaynaklanan herhangi bir talep veya hukuki sorun halinde münhasıran Türk Mahkemelerinin yargılama yetkisine sahip olduğunu ,Akay Optik ve Saat’in giriştiği veya konu ettiği hukuki işlemlere uygulanması koşuluyla kabul etmiş oluyorsunuz.

Bu Web Sitesinden doğrudan veya dolaylı olarak edinilen kişisel bilgiler sadece Akay Optik ve Saat’in Gizlilik Politikasina uyumlu olarak kullanılabilirler.

Herhangi bir soru veya şikayetiniz olursa lütfen bu Web Sitesinin üstünde bulunan "iletişim" butonuna tıklayıp bize bildiriniz.

HAKKIMIZDA


Yüksel Akay Ltd, 1988 yılında “Girne Çarşı Akay Optik” mağazası ile gözlükçülük mesleğinde faaliyete başlamıştır. Kısa bir süre sonra kurucusu Yüksel Akay’ın baba mesleği olan saatçilik mesleğini, saat ithalatı, servisi ve satışı ile çeşitlilik yelpazesine katarak hizmetlerini geliştirmiştir. 2003 yılında, Mete Adanır Caddesi üzerinde yer alan “Girne Merkez” binasıyla multibrand anlayışı ile faaliyete devam etmektedir.. Daha Sonra tüm dünyada iyi bilinen ve tercih edilen bir dünya markası “Swarovski” ve “Swatch” takı, saat ve gözlük ürünlerinin, K.K.T.C distribütörlüğünü alarak, bünyesine ve böylece hizmetlerine katmıştır.

İthal ettiği ürünler ve sunduğu hizmetlerde, güncel ürünleri, kalite standartlarını, güncel Avrupa markalarını, güvenilir, kaliteli, süratli hizmet anlayışı, ulaşılabilir yerel fiyat politikası ve satış sonrası hizmetleri ile halkımıza ve müşterilerine sunmayı hedef edinmiştir. Bu amaç ve hedef ile, modayı ve Avrupa’da lansmanı yapılan güncel ve son sezon ürünlerini, mesleki ve teknolojik gelişmeleri, yakından takip ediyor ve ithalatını, sunumunu, satışını ve satış sonrası servisini yapmaktadır. .

2007 yılından bu yana ISO9001 Kalite Yönetim Sistemi belgesine sahip, Avrupa Standartlarında ilerleyen alanında uzman ekibi ve tecrübesiyle güvenilir firma anlayışını kendine kılavuz edinmiş bir kuruluştur. .

Yüksel Akay Ltd, sadece yetkili satıcısı olduğu,yasal KKTC distribitörlerinin güvenceli ürünlerini satmaktadır. Ürün kalitesi ve Distribitör garantisi yanı sıra, satış sonra hizmet dahil olmak üzere önceliği ürün ve hizmetlerimizden yıllarca %100 memnuniyetinizdir. .

VİZYONUMUZ

"Kurumsal yapısı, dinamik ve uzman ekibi ile sürekli kendini geliştiren, sektöründe hızlı, güvenilir, ulaşılabilir ve öncü bir şirket olmak."

KALİTE POLİTİKAMIZ


Yüksel Akay Ltd. , kendi sektöründe;

● Mutlak müşteri memnuniyeti ve mutluluğunu sağlamayı,

● Tüketici şikayetlerini gidermeyi ve kaliteli ürünler ve satış servisini sunmayı,

● Üretici ve tüketici arasında, kendini her iki tarafın da haklarını vererek aracı olarak kabul etmeyi ve halka yönelik bilinçlendirme yapmayı,

● Halkına karşı mal ve hizmet kalitesinin devamlı olmasına çok özen göstermeyi,ve etkin iletişime sahip olarak ulaşılabilir olmayı,

● Uluslararası ve AB norm ve standartlarına uyumlu çalışmayı,

● Tüm çalışanlarımıza sürekli eğitim verilerek çalışanların kendilerini geliştirmelerine ve verimliliklerini arttırmalarına imkan sağlamayı,

● Müşterilerin, bir kereden fazla Yüksel Akay Ltd’den alışveriş yapan özel ve tüzel kişiler olduğunu benimsemeyi ve bunun sürekli gelişimini sağlamayı.

● Dezavantajlı kişi ve gruplara yönelik sosyal sorumluluk projeleri uygulamayı,

● Sektöründe en mükemmeli yakalamak için sürekli iyileştirme ilkesinin tüm yapısı ve fonksiyonlarıyla uygulayıcısı ve denetleyicisi olmayı taahhüt eder.