Geri

Üyelik Koşulları

Bu Web Sitesine girerek ve kullanarak aşağıdaki Kullanım Koşullarına, burada bulunan her türlü koşul ve gerekliliğe veya bu Web Sitesinde gündeme getirilen her türlü koşula uymayı taahhüt ediyorsunuz. Bu türden her türlü koşulun tarafınızdan kabul edildiği varsayılacaktır. Tüm kullanım koşullarına uymayı reddediyorsanız bu Web Sitesini kullanmamalısınız. Bu Web Sitesinin içeriğinin belirli bölümlerine (aşağıda tarif edildiği üzere) veya bu Web Sitesinde gerçekleştirilen belirli işlemlere getirilen ek koşulları reddediyorsanız, Web Sitesinin bu içerikleri bulunduran veya bu tip işlemlerin gerçekleştirilebileceği bölümlerini veya bu tip içeriği ve bu işlemleri kullanmamalısınız.

Kullanım koşulları Akay Optik ve Saat tarafından herhangi bir zamanda değiştirilebilirler. Kullanım koşullarındaki değişiklikler bu Web Sitesine konulmalarından itibaren geçerlidirler. Lütfen bu Web Sitesini yöneten tüm kullanım koşullarından haberdar olmak için düzenli olarak kullanım koşullarını kontrol ediniz. Akay Optik ve Saat’in diğer Web Sitelerinde o siteler için geçerli olan farklı kullanım kuralları bulunabilir. Ayrıca bu Web Sitesinde veya bu Web Sitesinde gerçekleştirilen işlemler aracılığıyla ulaşılabilecek olan belirli içerik, ürün, malzeme, hizmet ve bilgiler için geçerli olan farklı kullanım koşulları olabilir. Bu tip belirli koşullar bu kullanım koşullarına bir ek oluşturabilirler veya bu kullanım koşullarıyla çeliştikleri yerlerde ve yalnızca o yerlerde bu kullanım koşullarına öncelik kazanırlar.

Akay Optik ve Saat, Web Sitesinin içeriğinde veya bu içeriğe referans veren konularda veya Web Sitesinin formatında herhangi bir zaman, duyuruda bulunmadan değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Akay Optik ve Saat herhangi bir nedenle ve tamamen kendi kararıyla bu Web Sitesine erişimi kaldırma veya kısıtlama hakkını saklı tutar.

İçerikteki telif hakkı ve tüm diğer öncelik hakları (yazılım ses, görüntü, metin, ve fotoğrafları içermek ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere) Akay Optik ve Saat şirketlerinde veya lisansçılarındadır. İçerikte açıkça verilmemiş olan tüm haklar saklıdır. Aksi belirtilmediği taktirde bu Web Sitesinin içeriği sadece kişisel, ticari olmayan kullanım için değiştirilmeden çoğaltılabilir ve dağıtılabilir. İçeriğin başka bir kullanımı, herhangi bir sınırlama getirmeden dağıtım, çoğaltma, değiştirme, sergileme ve iletme de dahil olmak üzere Akay Optik ve Saat’in yazılı izni alınmadan gerçekleştirilemez. Tüm çoğaltmalarda telif ve diğer öncelik hakları gözetileceklerdir.

Kanunların uygulanması prensipleri dikkate alınmaksızın, bu kullanım koşulları Türk Hukukuna tabi olacak ve yorumlanacaktır. Bu kullanım koşullarına veya Web sitesine ilişkin veya bunlardan kaynaklanan herhangi bir talep veya hukuki sorun halinde münhasıran Türk Mahkemelerinin yargılama yetkisine sahip olduğunu ,Akay Optik ve Saat’in giriştiği veya konu ettiği hukuki işlemlere uygulanması koşuluyla kabul etmiş oluyorsunuz.

Bu Web Sitesinden doğrudan veya dolaylı olarak edinilen kişisel bilgiler sadece Akay Optik ve Saat’in Gizlilik Politikasina uyumlu olarak kullanılabilirler.

Herhangi bir soru veya şikayetiniz olursa lütfen bu Web Sitesinin üstünde bulunan "iletişim" butonuna tıklayıp bize bildiriniz.

GİRNE AKAY OPTIK'DEN BİR İLK !

8/10/2016
Girne Akay Optik, 2016 yılı başında aldığı yönetim kararıyla evlerinde bakıma muhtaç kişilerin numaralı gözlük ihtiyaçlarında evlere hizmet vermeye başlamış ve bu hizmeti devam ettirmektedir.

KIBRIS PANDORA İLE BULUŞTU

08/10/2016
PANDORA ile KENDİ BİREYSEL STİLİNİZİ İFADE EDİN

Girne Akay Optik’ten yine bir İLK..
Dünya markalarını KIBRIS’a taşıyan Girne Akay Optik, Swarovski ve Swatch’dan sonra PANDORA mücevherlerinin KIBRIS bayiliğine aldı.

PANDORA MÜCEVHERLERİ
PANDORA’nın mücevher dünyası, hepsi nefes kesici ve her biri koordine özellikte, birçok farklı mücevher serisiyle doludur. Işıltılı dikkat çekici parçalardan, narin tasarımlara, tüm elde tamamlanmış mücevher serileri, o şanslı kişinin koleksiyonunu genişletmesi ve görünümüne benzersiz tamamlayıcı dokunuşlar katabilmesi için mükemmel ve hazine değerinde hediye setleri oluşturur.


BENZERSİZ İŞÇİLİK

Her bir PANDORA mücevheri ustalıkla işlenir ve mücevheri hayata getiren olağanüstü detaylara dikkat eden, parlak taşları ustalıkla yerleştiren ve el ile mine uygulayan yetenekli PANDORA zanaatkarları tarafından sevgiyle tamamlanır.

PANDORA mücevherlerini yaratmak için kullanılan materyaller, en yüksek kalitede üretilir ve her bir elde tamamlanan parça PANDORA’yı tanımlayan etkileyici standartları karşılamak için, güçlü kalite kontrol süreçlerinden geçer.

PANDORA koleksiyonunda neler mi var?

CHARM’LAR VE BİLEKLİKLER
PANDORA’nın muhteşem charm ve bileklik koleksiyonu, kadınların benzersizliğini kutlar. Kadınlar kendi karakterlerine ve bireysel stillerine uygun, değerli materyallerden elde tamamlanmış 700’den fazla charm ve saf gümüş, 14k altın ve renkli deri bileklik seçenekleri ile kendi mücevher stilleri oluşturabilirler.
PANDORA KÜPELERİ
Elde tamamlanmış, saf gümüş ve 14k altından PANDORA’nın benzersiz ve tarz sahibi küpeleriyle, stilinizi kusursuz kılın.
Parlak incilerle dizili vintage’dan ilham alan tasarımlardan, pastel mine ile süslenmiş narin çiçeksi küpelere ve taşlı halkalara kadar, geniş küpe koleksiyondan kendi stilinizi bulabilirsiniz.
PANDORA YÜZÜKLERİ
PANDORA koleksiyonundaki dikkat çekici ve bir arada kullanılabilen yüzüklerle, sonsuz seçeneklerde muhteşem tasarımlar yaratarak her durumda stilinizi tamamlayacak kombinler yapabilirsiniz. Elde tamamlanmış, saf gümüş ya da 14k altın göz alıcı yüzükler ve narin halkalar, muhteşem kesimlerdeki ışıltılı taşlarla tamamlanıyor ya da renkli mine ile dekore ediliyor.
PANDORA KOLYELERİ
PANDORA’nın saf gümüş ve 14k altından, beğenilen kolye tasarımları her görünümü feminen ve usta bir şekilde tamamlıyor. İhtişamlı taşlı kolyelerle maksimum etki ya da ince farklı boylarda üst üste takılabilen kolyelerle kişisel bir ifade peşindeyseniz PANDORA’da her zevke göre bir parça bulabilirsiniz. PANDORA’nın sallantılı charm’larını da ayrıca kolye ucu olarak kullanabilirsiniz.

Geçtiğimiz yıl renkli görüntüler yaşadığımız, müşterilerimizin alışveriş yaparken eğlendiği etkinliğin bu yıl 2. şölenine davetlisiniz.


Dünya markalarını Kıbrıs’a taşıyan Girne Akay Optik, KKTC distribütörü olduğu Ray-Ban markasının sponsorluğunda, ikonik modellerin rengarenk, özgün ve davetkar yeni tasarımlarını, Ray-Ban hostesi, Dj ve kokteyl eşliğinde görücüye çıkaracak.

Tarih: 6 Ağustos 2016
Saat: 10:00- 19:00
Yer: Girne Akay Optik (Merkez Şube)

LUXOTTICA KKTC YETKİLİ SATICILARI

14/02/2018

KUZEY KIBRIS, LUXOTTICA GÖZLÜK END. VE TİC A.Ş GÖZLÜK MARKALARI, YETKİLİ SATIŞ NOKTALARI

28/05/2016

LUXOTTICA GÖZLÜK END. VE TİC A.Ş'nin KIBRIS Gazetesine verdiği yetkili satıcılar haberi.

AKAY OPTİK PERSONELİ 20 HAFTALIK İNGİLİZCE DİL KURSUNU BAŞARI İLE TAMAMLADI.

Eğitimli, alanında uzman ekibi ile Kurumsallaşma yolunda emin adımlarla ilerleyen kurumumuz personeli, 20 Haftalık kurs sürecini geride bırakırken C-Quals Cyprus öncülüğünde Eğitim bakanlığı onaylı başarı sertifikalarını almanın mutluluğunu da yaşadılar.

LUXACADEMY İLE TASARIMDAN ÜRETİME MARKALARIMIZ EĞİTİMİ

06/06/2016
Luxottica Gözlük End. ve Tic A.Ş, Kuzey Kıbrıs yetkili satıcılarından Yüksel Akay Ltd. personeli senede 2 düzenlenen Luxottica markaları eğitiminin bu yılki ilk eğitimini gerçekleştirdi.

50 yıllık Planlı büyüme ile 7 milyondan fazla insana daha iyi görme olanağı sağlayan Luxottica S.p.A eğitimcisi Tuğba Karabaş liderliğinde, tasarımdan üretime tüm markaları yakından tanıma olanağını yakaladık.

Bünyemizde bulunan Luxottica S.p.A markaları;
BURBERY
BVLGARI
DOLCE & GABBANA
FERRAGOMA
MIU MIU
OAKLEY
PERSOL
PRADA
PRADA SPORT
RALP LAUREN POLO
RAYBAN
VERSACE
VOGUE
EMPORIO ARMANI
GIORGIO ARMANI
MICHAEL KORS
BYBLOS
MOSCHINO
LOVE MOSCHINO